Empaticky a prakticky. Tak pracují Zacharovi. Vždycky se zajímali o naše potřeby a hledali pro ně rozumné a realistické řešení, které by nestálo víc peněz než máme. Výborní partneři do náročné akce zvané stavba.
Karolína Vránková šéfredaktorka EARCH.cz
 
S panem architektem Zacharem se nám spolupracovalo velmi dobře. Ocenil jsem především, že vždy respektoval naši představu, ale zároveň ji svými schopnostmi zdokonalil. Erik Tabery šéfredaktor časopisu Respekt
 
Zkušenost, kreativita i architektova schopnost naslouchat – to je kombinace vlastností, které dovedli naši spolupráci s ateliérem Architekti Zachar ke stoprocentní funkčnosti, útulnosti a kráse našeho bydlení, které se nám ani po čase neomrzelo.  manželé Gulikovi, Praha 8
 
Spolupracovali jsme s architekty Zacharovými dvakrát na nových interiérech firemního sídla. V obou případech dokázali skloubit koncepční myšlení se smyslem pro detail. Dokážou dojít od hrubé skici dávající klientovi jasnou představu o finální podobě, až k precizní výkresové dokumentaci pro dodavatele tak, že celý proces je pod stálou kontrolou a výsledek stojí za to!
Milan Gulik, Group M
 
S paní architektkou Janou Zacharovou jsem se seznámila před 12 lety při dokončení stavby a tvorbě interiéru našeho rodinného domu. Od té doby jsem s ní spolupracovala na dalších projektech a stejně tak někteří mí přátelé, kterým jsem ji doporučila. Jana dokáže v rámci daných možností vytvořit velmi kvalitní nadčasové a vkusné řešení. Velmi si považuji jejího smyslu pro detail, technického zpracování a hlavně spolehlivosti a zodpovědnosti ve vzájemné spolupráci. Pan architekt Ivan Zachar nám velmi pomohl při dokončení našeho rodinného domu. Má skvělé výtvarné a umělecké nadaní a já jsem již mnohokrát ocenila nádherné prvky, které do našeho domu zakomponoval, a které mu vtiskly jedinečnost a originalitu. Těším se na další spolupráci!  
Kateřina Baťková, Říčany
 
Naše projekty byly publikovány v časopisech Elle Decoration, Moderní byt, Bydlení a Marianne bydlení a na Earch.