Ing. arch. Jana Zacharová Vystudovala jsem fakultu architektury ČVUT v ateliéru prof. Miroslava Šika. Po škole jsme s kamarádkou Monikou Krausovou vyhrály architektonickou soutěž na modernizaci základní školy K Milíčovu a založili firmu Hekra atelier. Později jsem pracovala s architektkou Evou Heyworth, se kterou jsme spolu s akad. mal. Hanou Kohlovou a Martinem Švestkou vyhráli soutěž na expozici českého pavilonu na EXPO 2000 v Hannoveru.

Ing. arch. Ivan Zachar akad. arch Vystudoval jsem fakultu architektury ČVUT a Školu architektury na AVU Praha u prof. Emila Přikryla. Po škole jsem žil 2 roky v Holandsku, kde jsem pracoval pro architekta Paul van Hontem na projektu bydlení pro skupinu umělců.  Dále jsem působil v rakouském Linci v ateliéru Fritze Matzingera, který se specializuje na projekty komunitního bydlení. Po návratu do ČR jsem externě spolupracoval s architektonickým atelierem A.D.N.S. architekti a poté byl členem týmu v atelierech Dům a strom a ABM architekti.

Jsme manželé a od roku 2005 také tvoříme firmu Architekti Zachar, ve které spolu pracujeme dodnes. S našimi dvěma syny žijeme v rodinném domě v Praze Vinoři.

Naše práce nás baví, architektura lidem velmi ovlivňuje život a my se snažíme změnit ho našim klientům k lepšímu. Myslíme si, že nejen design je důležitý, a proto se v našich návrzích vždy snažíme najít to nejvíc praktické řešení v souladu s představami klienta. Vzhledem k tomu, že se k nám klienti vracejí a posílají nám svoje známé, se nám to snad daří. Každá stavba je komplikovaný proces, kterým vás rádi provedeme a pomůžeme vám ho zvládnout.

zachar